4. kniha naší edice a první sbírka poezie Co číhá v temnotách je již v prodeji.

Nechte se naladit videem, které ke knize připravili Tomáš Dvořák a Lukáš Bárta z ColorMemory.cz:

Letošní rok je chtě nechtě trochu jiný. Trochu jiná je i nová kniha HorrorConu. Dáváme si přestávku od povídek a v rámci podpory dalších forem umění pro vás připravujeme sbírku horrorových básní. Že nebudou jen tak ledajaké, je nabíledni. Najdete tu příběhy, které vám budou povědomé, chmury, které vám budou blízké, a ano, budete se i bát. Tvůrcem myšlenky a zároveň jedním z editorů knihy „Co číhá v temnotách“ je horkokrevný básník Zdeněk Zelda Záleský, předmluvu napsal vynikající český spisovatel, kronikář a humorista Petr Boček. Projekt vzniká mimo jiné za podpory uměleckého hnutí Infernalismus a stránek Vanili.cz coby mediálního partnera. Nakladatelských otěží se naplno ujalo nakladatelství českého hororu Golden Dog. Křest se chystá 21. 11. na pátém ročníku HorrorConu (nehledě na to, v jaké formě bude letos probíhat).

Anotace:

V hlubinách temnoty číhá Prokletý král.
V hlubinách temnoty číhá Smrt.
Je tam Marnost.
Hymna podsvětí.
Nekropolis.
A možná i Milost.
Sbírka hororových básní opředených závojem hříchu, fantastiky, filosofie, erotiky a bizarnosti. Na knize se podílelo 21 umělců, kteří svůj vztah k hrůze reprezentují stylem takřka opojným. Tato jedinečná sbírka vás pohltí a vezme do nejtemnějších zákoutí vaší duše. Troufnete si vstoupit?

INFO O KNIZE

Co číhá v temnotách – sbírka černé poezie
Autoři: Xerodoth Sigmius, Zdeněk Zelda Záleský, Sandro Dragoj, Tomáš Marton, Kristina Haidingerová, Zuzana Balíková, Anxieta Rosier, Tomáš Mikolajek, Jana Dvořáčková, Jan Vrána, Red Bollow, Tomáš Nývlt, Mircea Dan Duta, Pavel Skořepa, Ráchel Noa, Natálie Dočekalová, Denisa Jahodová, Kira Bulat, Jakub Dobrovič, Kamil Princ
Ilustrace: Anna Korbelová, Sandro Dragoj
Grafika/sazba: Michal Březina
Nakladatel: Golden Dog – Martin Štefko
Vyšlo 2020

Zanechte komentář